Ekran dotykowy ubuntu

GASTRO POS jest programem, który zezwala na dużą i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako daleko łatwy organizm na targu gastronomicznym cieszy się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w książce kelnerom zaś tymże samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich i długotrwałych szkoleń, i niezwykle praktyczna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z pełną ofertą funkcji, znacznie dokładnie sprawdzi się w nie dopiero w ścisłym, pojedynczym lokalu, lecz też w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest znacznie sprawnym systemem, jaki kupimy na placu. W relacji od profilu lokalu, czy jest to bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najpodobniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy jak również sukcesu jaki generuje. W współzależności od miejsca, można również ustalić widok opcji tak, żebym był on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma kontakt do każdych opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z zespołami hotelowymi i narzędziami do ćwiczeń specjalnych.