Erp optima moduly

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zdać uwagę na układ ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to cudowne narzędzie dla delikatnych i niewielkich firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr natomiast płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

CertyfikatProgram ten może się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprace z ustawą o rachunkowości. Wynika zatem z faktu że stanowi on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego widoczne są w nim swoistego rodzaju narzędzia do informowania i ocen i dokonywania aukcji internetowej.

AbonamentPłacąc comiesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można kupić nie tylko dojazd do jego charakterystycznych oraz mocnych funkcji, lecz jeszcze do pomocy technicznej, która pomaga rozwiązywanie bieżących problemów i stosowanie rozwiązań dopasowanych do danej dziedzinie oraz instytucji. Dzięki takiemu zachowaniu, program Comarch ERP Optima pewno nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych pionów a pełnej firmy, lecz i przydać się w niski podejście do wzmocnienia jej sukcesów.

DemoPrzed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online bądź też z 60-dniowego dema offline. Stanowi toż niebywale ważne, gdyż dzięki temuż ważna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego właśnie ponad 60000 spółek z wielu branż, co stanowi oznaką wysokiej wartości oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.