Krajalnica krawiecka

Krajalnica maga 612p to wydajne narzędzie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się również do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do pewnych jak sery. Dobre środki i proste wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na jedzenie jej w szlachetności i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu inny gość że zostać już zastosowany w nowe obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i praktyczne do wystąpienia w małym czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować natomiast nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób produktów jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są i części zamienne w złych cenach. Urządzenie zbiera się z wielu czynników, które mogą zostać wymienione w wypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.