Krajalnica maga a912

Krajalnica maga 612p to dobre narzędzie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak również do konkretnych jak sery. Dobre produkty i delikatne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na utrzymanie jej w prostot i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik może zostać już zastosowany w ostatnie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

kasy fiskalne nowy sączKasy fiskalne Nowy Sącz - Artykuły - Baza wiedzy - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Krajalnica realizowana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i dodatkowe do zrealizowania w niedługim czasie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować a nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się również w krótszych biznesach jak również średnich zakładach, gdzie przerób wyników istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są te części zamienne w małych cenach. Urządzenie kieruje się z wielu elementów, które mogą stać wyszczególnione w wypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.