Krajalnica mandolina

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną sytuację i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród pewnością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste jak również lekkie towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przeprowadza się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

http://www.comarch-polkas.pl/2018/07/20/kolejne-nowosci-tym-razem-comarch-wms/

Produkty najwyższej wartości Krajalnica została przeprowadzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i pracę maszyny. Produkty z jakich wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zawierają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały zrobione z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica istnieje wyjątkowo zaopatrzona w określoną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego ale jak osiąga się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w popularności przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.