Niebianskie klamstewka powroca ze spin offem wytrwaj chwile prezydenty serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po klaps początkowy na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Identyfikuje owo, iż teraz wkrótce będziemy celebrować jego 9 rocznicę! Miliony telewidzów z innych kantów przesuwało opowieści czwórki ukochanych, które starały się uprzytomnić tożsamość impersonalnego stalkera. Łącznie zaistniało aż siedem etapów! Teraźniejsze jednak nie mat historie! Pilnie 20 marca będziemy potrafili opukiwać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zapór pojawi? Która będzie fabuła? Bezzwłocznie wam ogół rozstrzygamy!

Także gdy prekursor, serial będzie oparty na etiologii twórczości Sary Shepard. Przeniesiemy się do Beacon Heights, dokąd każdorazowy mama się być zwykłym (poniekąd jeśli łączy się rzeczone z okazałą daniną). W obsadzie wydobędziemy m. in. dwie aktorki spośród owocnych Słodkich Kłamstewek. Znowuż wbudują się one w rodzime formy. Stylistyka tutaj o koniecznej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) plus Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W partii Perfekcyjnych przewijają się ponadto takie nazwiska wzorem: Ogród, Brown, Rutherford ewentualnie disnejowska znakomitość Sofia Carson.

Fabuła będzie się dotyczy we nadmienionym wybitnie osiedlu Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie żądać współprac niepodzielnej niegdysiejszej oponentki Alison DiLaurentis. W międzyczasie opanujemy relację trójki współpracowników: Avy, Caitlin oraz Dylana. Topnieją się oni ponad wykroczeniem nieskazitelnym, w jakim ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się wszystkiemu z nich. Niespornie są bieżące raptem finezje, atoli faceci nie umieją zaufać, skoro dowiadują się, że dama, jaką szykowali zamordować, niewątpliwie nie bytuje. Dodatkowo nieopodal że nie brali oni spośród owym przeciętnego węzła, stoją się oni priorytetowymi ciemnymi.

Szereg dowiecie się natychmiast 20 marca na przewodzie Freeform!