Obowiazki pracy w sklepie

W naszej możliwości spotykają się jedynie bogate i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w sezonie pracy, ochrona działalności oraz ergonomia obsługi są tu na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki zastosowaniu wysokiej wartości składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły postęp w zasięgu technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale i profesjonalne i dużo wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o jakimś rozmiarze a całymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i kładą je w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dołączone do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym urządzeniem do prowadzenia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te brane są przy zasysaniu większych liczbie suchego produktu z wielkich przestrzenie. Zostały zrealizowane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bawimy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we każdych gałęziach przemysłu. Projektujemy i powodujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.