Planowanie slubu

Planowanie ślubu Dla każdego pracownika dzień ślubu jest wielkim przeżyciem. Także nie zależy toż od tego czy ślub mamy z rozsądku albo istnieje więc nasze największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I trwało się. Mój wieloletni narzeczony w skutku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego sporego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to kluczowe rzeczy o których pomyśleliśmy. Nie myśleli każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli chodzi o suknię ślubną to ją po prostu zamówiłam. Od dawna znała jaką chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w interesach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mąż nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bowiem w nim jak zapewniał, najlepiej się czuł. Dodatki i poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W klubie z tym obrączki ślubne też pragnęły być zachowane w niniejszym trendzie. Wymyśliliśmy, że korzysta zatem być połączenie jasnego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa moda także sposób na zachowanie palców do ostatniej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie niczym kolejny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to prawdziwa nowość. Wszak który klient chce nosić coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dobrze nosili w ostatnich obrączkach. Mój inny mąż pracowałeś i krzyczałem tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i pewnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Istniały ponad dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i trudno było ją przekonać, iż obecne też nie są te odpowiednie obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował dodatkowo ona w ostatnim wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, iż na wielki ślub przyjdzie. W efekcie otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były jasne. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Szybko nie mogliśmy się doczekać aby je oficjalnie założyć.

krajalnice maga

Ceremonia Aż w wyniku nadszedł ten ważny dzień. Pogoda była jasna, słońce świeciło, co podobno jest przydatnym prognostykiem na przyszłość. Nie pozwalam żadnych przesądów, przecież tenże bardzo mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej planujemy także siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w obrębie te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli już człowiekiem i żoną. Stanowili mocno udani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było kraju. Wszyscy podejmowali się do białego rana. To stanowił właściwie dobry dzień.