Program ksiegowy optima cena

System erp to inaczej planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Wykorzystując systemy komputerowe wspomaga wszystkie szczeble zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy ERP są następcą systemów MRP II. Erp różnią się na modułowe i zintegrowane. Istotnym elementem poszczególnych elementów jest zgodna podstawa danych. Moduły te działają innych obszarów: magazynowanie, planowanie produkcji, księgowość, zaopatrzenie, sprzedaż, płace, kadry, śledzenie realizowanych dostaw. Programem idącym w oparciu o system erp jest Optima. W niezwykły sposób buduje ze sobą poszczególne procesy idące w korporacji. Moduły przydatne są w pozostałych kategoriach:

– Optima Handel pozwala działowi logistyki na czerpanie z zgodzie z obszaru działu magazynu (kartoteki, stan magazynu, dostępna powierzchnia) i działu produkcyjnego śledząc zapotrzebowanie materiałowe. Pozwala na żądanie magazynem i budowanie dokumentów handlowych i magazynowych jak przyjęcia zewnętrzne, wewnętrzne. W szybki sposób umożliwia inwentaryzację dostępnych towarów,
– Optima Płace i Kadry Plus wykorzystywane jest niezdrowym oraz średnim firmom, dzięki systematycznym aktualizacjom prawnym, pozwoli na wykonywanie rachunków zgodnie z podstawowymi ustawami. Moduł umożliwia generowanie licznych dokumentów, jak zestawienia urlopowe, ewidencje, wykresy, umowy i zapisy do umów. Pozwala dokonywać kosmetyki do list płacowych, rozliczać wszystkie typy umów cywilno prawnych i tworzenie informacji dla PFRON,
– ERP Optima moduł Biuro Rachunkowe przeznaczone jest osobom prowadzącym biura rachunkowe. Oprogramowanie przyczynia się do uproszczenia prac biur rachunkowych, doradców podatkowych. Moduł rachunkowy jest w duzi skojarzony z programem Comarch ERP Optima.

Wdrożone systemy erp serwis są elastyczne, ich posiadanie upraszczają procedury wchodzące w korporacji, idą na zachowanie czasu, minimalizują prawdopodobieństwo pomyłek. W charakterze bliższego zapoznania się z działaniem danego programu warto pobrać wersję demo dostępną na stronie internetowej.