Program pos gratis terbaik

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź punktu gastronomicznego, to szalenie doskonale wiesz, że szybkość obsługi mężczyznę jest pewnym spośród najważniejszych wyzwań, jakim potrzebujesz sprostać. Jednakże prawdopodobnie nie domyślałeś się nigdy, że wielcy wpływ na ten aspekt wynosi nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz jeszcze samo wprowadzenie zamówienia do systemu i rozliczenie go w sumie fiskalnej.

 

Jeżeli a Twój dom urządzony jest w klasyczne lub kilkoro zaawansowane, czy przestarzałe kasy, wtedy ostatni element znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio miesza się na jego spełnienie, zaś jego brak z podawanych przez Ciebie usług!
Na wesele na zbytu pojawia się jeszcze dużo udogodnień, a branża gastronomiczna może korzystać z coraz bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio zabierają się na jakość oferowanych usług! I obecnie z taką misją, która cierpi na kierunku poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Jesteśmy Ci do zaoferowania sam z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja stanowi nie dość, że dużo intuicyjna, to więcej do złudzenia przypomina pracę na starej kasie fiskalnej, więc ludzie nie będą mieli poważniejszych dolegliwości z adaptacją do nowoczesnych rozwiązań! Ponadto cały program gra w porządku dotykowym, zapewniając funkcjonalny i co najistotniejsze, bardzo większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera cechuje się znacznym zaawansowaniem technicznym i prostotą obsługi, ponieważ występuje ona przez wprowadzenie odpowiedniego dla poszczególnego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli zależy Ciż na obsłudze użytkownika na najszerszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest wykorzystywany i szanowany w moc wielkich lokalach gastronomicznych i luksusowych barach! Nie myśl się więc ani chwili dłużej i stwórz, żeby Twój lokal wzniósł się na coraz większy poziom!