Rozwiazania technologiczne znajdujace zastosowanie w gastronomi

bizerba gsp-vBIZERBA GSP V - krajalnica Polkas Kraków

Rozwój technologi ma wpływ na wiele dziedzin naszego życia. W niektórych jest bardzo widoczny, a w innych mniej. Moim zdaniem wielu ludzi praktycznie nie dostrzega takich zmian jeżeli chodzi o gastronomie. W końcu dziedzina ta istnieje od wieków i wszystko to możemy robić ręcznie, tak jak kiedyś. Doświadczenie pokazuje jednak, że z pomocą maszyn jesteśmy w stanie zrobić więcej i lepiej. Moim zdaniem nowoczesne rozwiązania znajdują bardzo duże zastosowanie w gastronomii.


Urządzeń wykorzystywanych w tej dziedzinie jest wiele. Wszelkiego rodzaju maszynki do mięsa, nowoczesne piece, chłodziarki i zamrażarki są obecne zarówno w profesjonalnych restauracjach jak i w prywatnych domach. Dlaczego właściwie stosujemy takie urządzenia? Powodów jest wiele. Przede wszystkim potrafią one wykonywać różne prace dużo szybciej, a ich obsługa ogranicza się do naciśnięcia przycisku. Więcej czasu oznacza możliwość szybszej i lepszej obsługi zamówień klientów. Co więcej zadania, które im powierzamy, wykonują perfekcyjnie za każdym razem. Człowiek niestety często popełnia błędy oraz nie wszystko jest w stanie zrobić. Krajalnice w gastronomii to urządzenia zajmujące tam szczególne miejsce. Ma-ga krajalnice to maszyny grawitacyjne z napędem elektrycznym. Można je spotkać zarówno w placówkach gastronomicznych jak i w każdym porządnym sklepie zajmującym się sprzedażą wędlin oraz serów. Pozwalają one bardzo równo i cienko pokroić każdy produkt. Współczesny klient lubi otrzymać gotowy do spożycia produkt, którego nie będzie musiał mozolnie kroić. Gotowe plasterki wystarczy położyć na chlebie i rozkoszować się ich smakiem. Z całą pewnością warto mieć w swoim krajalnice, ponieważ zadowolony klient zawsze do nas wróci. Pozwoli to również znacznie przyśpieszyć pracę osób obsługujących takie stanowiska. Jest to inwestycja, która jest gwarancją sukcesu.

Jak widać urządzeń wykorzystywanych w gastronomi jest wiele. Używane w odpowiedni sposób zapewnią lepszą wydajność i wzrost zysków. Warto zastanowić się nad taką inwestycją.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl