Rozwoj firmy na wsi

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających prosto z własnych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marce dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

multivacMultivac - pakowarki próżniowe Polkas

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi użytkownicy ubiegli w sumie szczęśliwi i gotowi co do ceny popularnej i wartości świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do publikacji w dziedzinach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w jakiejś funkcji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy stalowej i urządzone w klapę inspekcyjną, zezwalają na wjazd do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe robione są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruntu w dziedzinach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zrobiony ze stopów aluminium lub wirniki wykonane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na jakość, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa potrafi stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zbudowane ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji ogólnej i przemysłowej w dziedzinach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do końca, zrobionymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, który stanowi dobrany do publikacji w powierzchniach zagrożonych wybuchem