Seksoholizm a erotomania

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/program-gastro-pos/

Oczywiście kiedy ważna się uzależnić od alkoholu, papierosów, narkotyków, od jedzenia słodyczy, można się uzależnić od seksu. To ogromny nałóg, bagatelizowany przez zbyt dużo osób. Mimo tego, że skupia się z uzależnieniem czysto fizycznym, jego podłoże występuje w świadomości człowieka. Kobiety uzależniają się od osiągania orgazmów tak toż jak ludzie.

Seksoholizm to nic nowego jak uzależnienie od fizycznego spełnienia, jechanie do orgazmu. Niestety, po spełnieniu swoich potrzeb – zamiast satysfakcji, pojawia się przygnębienie i stany depresyjne. Seksoholizm to zamiłowanie do spełnienia seksualnego za wszelką cenę – byle jak, byle gdzie, z byle kim. Osoba uzależniona stanowi kłopot z nawiązywaniem głębokich, emocjonalnych informacji i okazywaniem uczuć, także tych skutecznych, jak również negatywnych. Na doskonałym miejscu listy swoich priorytetów, dokładnie oczywiście jak kobiety zależne od alkoholu, stawiają seks.

Wada taż stanowi nowe przyczyny powierzchowne u kobiet a u ludzi. Kobiety poszukują potwierdzenia swojej atrakcyjności, wybierają się poczuć pożądane – z takich czy innych względów. Często zdarza się, że osoba swoje uzależnienie myli z miłością, a seks stanowi dla niej stylem na zatrzymanie partnera. U facetów istnieje wówczas oraz wyjście na pozbycie się swoich lęków.

Leczenie seksoholizmu Kraków zakłada się oczywiście z abstynencji. To główny krok, jaki jest podstawą udanej terapii – natomiast obecna będzie rozległa i żmudna. Dopiero po pierwszych symptomach odstawienia i oswojeniu się z brakiem stymulacji fizycznej, można zacząć dotrzeć do stanu, sytuacji, emocji, których nie chcemy mieć czy pamiętać również dlatego staramy się rekompensować to sobie seksem.Często też trauma, której pragniemy się pozbyć, jest znajome podłoże w doświadczeniach z dzieciństwa, o których możemy nie myśleć jak np. wykorzystywanie seksualne. Pamiętajmy, że będąc w układzie z osobą uzależnioną, i powinniśmy skorzystać z informacji specjalisty!