System informatyczny pomost

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w celu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest czerpany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova reaguje na wiele potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można poznać z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to sztuka na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Etap realizacji działania że stanowić w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w książki i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest nakładana w formie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Skuteczne rozwiązanie dla młodych oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest kształtowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest przekonany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrealizowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku także dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji i odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które sprawia, że Przyjaciele a Klienci mają najwyższą efektywność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i umożliwia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".