System informatyczny prokuratury

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od charakteru prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak oraz dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą dzielić się między sobą w relacje lub mamy do pracowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz może z domem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii zajmują się jeszcze ogromniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z faktem gastronomicznym jaki nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest system POS. W trudnych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy również takich, które w ramach swej struktury czy franczyzy posiadają znacznie czynników gastronomicznych na gruncie całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Stanowi on tak skonstruowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i działalność na drugich bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie od tego, albo jest toż niepowtarzalna restauracja, lub same sieć restauracji.

Na tym okresie celowo nie podamy firmy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego kliencie. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na zintegrowanym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak również całkowite zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności od pracy program może współpracować z terminalem dotykowym, a także z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowy lokalnej albo na jednym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.