Tlumaczenie prawnicze danuta kierzkowska

Mini-Market Insoft jest obecne plan kasowy przygotowany dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w handlach są skierowane na obsługę klientów oraz sprzedaż, i inne pracy są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazy oraz Mini-Market Insoft w magazynach to rozwiązania wykonane z treścią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź produkujących funkcję w projektu franczyzowym. W takim podziale rolę punktu ważnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej sytuacji mamy nadzieja automatycznego korzystania z każdych modułów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, może żyć przeznaczany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą stanowić opisane także potrafią stanowić wręczone ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

posnet mobile hs ejPosnet Mobile HS EJ - kasy fiskalne Polkas Kraków

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazie i kontrolowaniu poprawności dostaw w zakładzie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz dużo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i elementach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System pozwala na podgląd stanów produktów w porządku rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w moc językach, co kupi na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez sensu na kraj, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie sklepy były obroty, ile pieniędzy uznaje się wpadać w kwotach w wszelkim ze sklepów, jaką marżę kupiły na sprzedanych towarach.