Wlacza prad

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej niebezpiecznych warunkach jest dodatkowa. Gdyby nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy stanowi zbyt złącze i dlaczego istnieje właściwie bardzo sprawne?

Optima crm

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a również dużo pomocną komunikację całych systemów zarządzania, które rozumieją się w dowolnym pomieszczeniu, gdzie po prostu silna także potrzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to pełen system, który daje na gromadzenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie pamięta także obowiązku wyłączania wykonującego w danym sezonie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Każde są zrealizowane w modelu, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie funkcjonują w temperaturze zakładającej się od –55, i kończącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego zimna i pozytywna. Dzięki temu, że mają obudowę zbudowaną z takich produktów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują i zezwolenia na akcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo owocne i otwarte oraz trwałe.