Worki filtracyjne sosnowiec

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w struktury worków filtracyjnych z różnorodnych tematów oraz o odmiennym wymiarze i różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w wszystkiej gałęzi przemysłu, w którym stanowi kłopot z czarnym powietrzem występującym w procesie przemysłowym.

Niezwykle atrakcyjne - filtry modułowe, które stosowane są szczególnie w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dobrze pełnią naszą funkcję i przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej ofercie jesteśmy również wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się wielką powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z racji na własną strukturę są wysoką przestrzeń filtracyjną.

Znacznie bogata gama proponowanych odpylaczy pomaga nam optymalny dobór maszyny do spraw konsumenta. Więcej informacji o swej możliwości można zyskać na krajowej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są proste w klasie przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do nauczenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej firmie zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, a w porządku zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.