Zaangazowanie w rozwoj firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój zakład w kajecie. W tymże tymże, w którym powodował ewidencje sprzedaży. Chociaż jego sklep nie miał jedynie produktów oraz artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo dobrej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Z poradą przychodzi firma Comarch, drink z najtrudniejszych twórców oprogramowania na Naszym rynku i sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i znacznie zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych tematów oraz materiałów. Kieruje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a razem mają doskonałe rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę programu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla danych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych oraz wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do normalnego zadania, jakim jest organizowanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, natomiast nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.