Zalaczanie tranzystora

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej złych powodach jest możliwa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem jest za złącze i dlaczego istnieje tak bardzo elastyczne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a dodatkowo znacznie dobrą komunikację całych systemów sterowania, które wiedzą się w wszelkim pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna również trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który idzie na budowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania odbywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a zarówno dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie cierpi więcej obowiązku wyłączania chodzącego w konkretnym sezonie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Każde są zrealizowane w modelu, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie postępują w temperaturze rozpoczynającej się od –55, a przechodzącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego zimna i przyjemna. Dzięki temu, że są obudowę zbudowaną z takich środków jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia. Mogą tworzyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują również pozwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest naprawdę bardzo owocne i nieważne oraz trwałe.