Zaplodnienie pozaustrojowe za i przeciw

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-start-2-0-handel/Sage Symfonia Start 2.0 Handel | Systemy ERP | POLKAS

Pacjentka wchodząca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego ma okazja wzięcia z drugich ofercie jakie daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które doskonale rokują na uzyskanie ciąży. Są one jeszcze monitorowane przez zespół i od przodu do kraju życia procedury pozostają w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

 

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co kilka sekund pobiera obraz zarodka, a wtedy z kilkuset zdjęć tworzy film obrazujący jego rozwój, jaki jest przekazywany również pacjentom. Film ten służy informacji, których otrzymanie przy tradycyjnych technologiach jest łatwo niemożliwe.
Jakie są zalety systemu?
Umożliwia on nie tylko rozwój zarodków w medium o minimalnych zakłóceniach, lecz jednocześnie powoduje, że zarodki mają zdecydowanie większą perspektywę na implantację. Dzięki bardzo wnikliwej ocenie rozwoju danego zarodka z podstawowych paru dni system primo vision (ang. time-lapse embryo imaging) pozwoli na bliską ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego rozwoju.
Najważniejszym aspektem tego zwyczaju jest bezpieczeństwo zarodków. Pozostają one pełny chwila w centrum czystym i pozbawionym światła, właśnie tak, jakby znajdywały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz pozostają pod ciągłą kontrolą, a zarodki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego naprawdę się dzieje? Otóż system pozwala śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po dobór dobrych zarodków do embriotransferu. Jeśli dziwisz się czy system primo vision stanowi dla Ciebie dobrzy powinnaś nie być do niego żadnych zastrzeżeń. Ta metoda ma szansa pomocy każdej pacjentce przystępującej do procedury in vitro. Może on ponad zmniejszyć ryzyko poronienia oraz nastąpienia w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co bardzo, jest wyjątkowo dobrym lekarstwem dla par, jakie korzystają obecnie za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a ponadto osób starszych, które nie mogą szybko wystąpić w ciążę. Organizm do stałego monitorowania zarodka toż propozycję korygowania warunków ich rozwoju i ograniczenie do minimum stresu dla rodziców.