Znajomosc internetowa

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zazwyczaj mamy teraz o nim jedno reklamy i wyrobione zdanie. A jako zatem chodzi z jakimś kolejnym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dotrzeć do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Zachodzimy w coraz nowe sieci i zapuszczamy się w wąskie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, przebywamy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź wyjątkowego przewodnictwa. Zbieramy informację i krok po kroku, staramy się dostarczać ją w utrzymanie. Bardzo delikatny etap. Przemieszczamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną świadomość a od okresu do momentu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też jedyne błędy, zdobywamy poznania oraz wypuszczamy na kolejny etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w praktykę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże czasie idzie gdy po maśle. Nasza wiedza jest coraz większa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również całą radą możemy być maluczkim. Taka wiarę w nas jest. A są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Informacji w dobrej postaci. Biegłości i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niezwiązane z własnymi predyspozycjami. Procesy, jakich nie ogranicza się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z planem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne również te nudne też. Także jak od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest oczywiście to, że możemy zawierać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest wciąż nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek chorują na zasad, dowiemy się, biorąc organizm w posiadanie także biorąc go, aż do pobrania mistrzostwa.